sobota, 15 lipca 2017


 ...Tak mi dobrze gdy mnie nie ma

Kiedy się rozpływam w bezczasie

Staję na nowo

Bez pamięci, Bez walki

Bezwarunkowo.. 



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

jesteś Życiem... ..reszta jest dla dekoracji.....